Fot. Instagram/ elitemmachampionship

Daniel Torres vs. Nico Cocuccio na EMC 9!

Pojedynek zakontraktowany jest w limicie kategorii lekkiej!

Były mistrz organizacji KSW Daniel Torres (12-5 1 N/C) wystąpi na gali EMC 9. Przeciwnikiem „Tucanão” będzie Argentyńczyk Nico Cocuccio (11-4-1). Pojedynek zakontraktowany jest w limicie kategorii lekkiej.

Daniel Torres to zawodnik zawodowo walczący od 2012 roku. Najbardziej znany jest z swoich występów w organizacji KSW, gdzie pokonał m.in. Filipa Wolańskiego (11-4), Filipa Pejicia (15-7-2), czy Maxa Cogę (23-8-1). Tytuł mistrzowski kategorii piórkowej zdobył na gali KSW 58, gdzie znokautował Salahdina Parnasse’a (17-1-1). Tytuł stracił jeszcze przed rewanżowym starciem, gdyż nie wypełnił limitu wagowego. W samym pojedynku był on gorszy od Francuza i przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Nico Cocuccio to zawodnik z Argentyny zawodowo walczący od 2017 roku. Do tej pory walczył głównie na lokalnych galach w Brazylii oraz Argentynie, gdzie pokonywał głównie zawodników mało doświadczonych, bądź takich posiadających ujemne rekordy. W organizacji EMC zawalczył do tej pory raz. Na gali z numerem 8 przegrał przez poddanie z Vladimirem Sikiciem (12-1-1).

Źródło: Instagram/ elitemmachampionship

Przeczytaj też: Bonusy po gali KSW 68!

 

Kategorie
EMCNEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.