Piotr Kacprzak vs. Jose Marcos Lima Santiago Jr. na KSW 68!

Piotr Kacprzak zadebiutuje w KSW przed własną publicznością.

Organizacja KSW ogłosiła zestawienie zamykające kartę walk KSW 68. Będzie to pojedynek Piotra Kacprzaka (6-3) z Jose Marcosem Limą Santiago Jr. (11-4).

Piotr Kacprzak to zawodnik pochodzący z Radomia, który zawodowe starty rozpoczął w 2018 roku. Wszystkie swoje zawodowe pojedynki stoczył w organizacji Babilon MMA. Pokonał m.in. takich zawodników jak Hubert Lotta (3-2), Michał Folc (6-4) czy Filip Lamparski (5-2) oraz przegrał z Adamem Soldaevem (6-1), Dawidem Śmiełowskim (9-0), czy z wcześniej wspomnianym  Hubertem Lottą. Swój jak dotąd ostatni pojedynek stoczył na gali Babilon MMA 25, gdzie wygrał przez poddanie z Krzysztofem Gutowskim (8-2).

Jose Marcosem Limą Santiago Jr pierwsze zawodowe pojedynki stoczył w 2007 roku. Pięć lat później wystąpił na gali Open Fight Cearense 2, gdzie jednego dnia zwyciężył z pięcioma oponentami. Najcenniejsze zwycięstwa Brazylijczyk odniósł w 2016 i 2018 roku, pokonując wtedy odpowiednio Tiago Freitasa (9-5) i Arlena Ribeiro (11-4). Swój ostatni pojedynek stoczył w lutym tego roku, kiedy to przegrał z Aleksandrem Grozinem (17-4-1).

Źródło: Facebook/ KSW

Przeczytaj też: Romanowski: Pietrzak to wporzo gość, ale…

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.