Fot. Facebook/ Oktagon MMA

Porażki Kutyły i Łazarza na Oktagon Prime 5!

Obaj zawodnicy przegrali po decyzjach sędziowskich.

W nie najlepszych nastrojach wrócą do Polski Karol Kutyła (6-3) oraz Marcin Łazarz (13-8). Obaj zawodnicy przegrali swoje pojedynki na gali Oktagon Prime 5.

Pierwszy do klatki wszedł Karol Kutyła, którego przeciwnikiem był utalentowany Słowak Roman Paulus (8-1). W pierwszej rundzie Kutyła starał się okopywać nogę rywala. Pod koniec pierwszej odsłony sprowadził nawet przeciwnika do parteru. W następnej części walki do ataku ruszył Słowak, który wyprowadził kombinacje ciosów, po której Kutyła padł na ziemie. Paulus starał się poddać swojego rywala, jednak ta sztuka mu się nie udała. W trzeciej odsłonie walki Polak był już bardzo zmęczony, przez co Słowak przejął kontrolę nad pojedynkiem. Ostatecznie o wyniku walki musieli zadecydować sędziowie, którzy orzekli zwycięstwo Romana Paulusa w stosunku 29-28.

Później swoją walkę odbył Marcin Łazarz. Przeciwnikiem Polaka był Rafael Xavier (11-6). W pierwszej rundzie Polak zadał mocny cios na podbródek rywala, który powalił Brazylijczyka na ziemię. W drugiej połowie tej odsłony lepiej jednak prezentował się Xavier. W następnej odsłonie oglądaliśmy mocne wymiany z obu stron. W trzeciej rundzie natomiast panowie walczyli bardziej zachowawczo. Ostatecznie o wyniku walki musieli zdecydować sędziowie, którzy orzekli zwycięstwo Rafaela Xaviera w stosunku 30-27.

Źródło: sportnet.sme.sk

Przeczytaj też: Mariusz Mazur zwycięża na gali UAE Warriors!

Kategorie
NEWSOctagonPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.