Fedor Emelianenko
Zdjęcie: MMA Fighting

Coker o ostatniej walce Emelianenko: Wszystko się zmieniło

Prezydent Bellatora zdradził jak wygląda sytuacja z pożegnaniem Fedora Emelianenko z MMA.

O planach na pożegnanie rosyjskiej legendy jest głośno od kilku miesięcy. Scott Coker w jednym z najnowszych wywiadów nie ukrywał, że ostatnie założenia były naprawdę duże.

Teraz świat jest inny, prawda? Moim celem jest załatwienie tego tak szybko, jak się da, bo mieliśmy już zarezerwowaną walkę na 9 lipca na Placu Czerwonym. To byłoby fenomenalne. Walka na Placu Czerwonym byłaby fenomenalnym zwieńczeniem jego kariery jako zawodnika MMA. Nie udało się. Wszystko się zmieniło. Wciąż staram się to śledzić. Wszystko zmienia się co tydzień – rzeczy, które możemy robić, rzeczy, których nie możemy robić, sankcje takie, sankcje takie. Próbujemy ustalić, jaki jest najlepszy sposób działania. Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na Fedora, zasługuje on na największą platformę, największą walkę i największe wydarzenie, na którym mógłby stoczyć swoją ostatnią walkę. Tak właśnie uważamy. I jeśli będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, aby to zrobić, zrobimy to – mówił przed ostatnią galą Bellator 277.

Pewne jest zatem, że jeżeli ostatnia walka Fedora ma mieć miejsce w najbliższym czasie, to nie będzie w jego ojczyźnie – Rosji. Emelianenko nadal jest w świetnej formie, ale ma już 45 lat. Co trzeba mieć na uwadze.

Przeczytaj też: Bellator 277: McKee vs. Pitbull 2 – Wyniki!

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.