Paul Daley
Zdjęcie: @semtex170 on Instagram

Daley zmieni decyzję odnośnie emerytury? „Zobaczymy co się wydarzy”

Doświadczony Paul Daley w miniony weekend pokonał Wendella Giacomo podczas gali Bellatora w Londynie.

Do tej pory wydawało się, że będzie to ostatni występ „Semtexa” w klatce. Prezydent Bellatora zdradził jednak, iż Daley kontaktował się już w kwestii ewentualnej, kolejnej walki.

Zobaczymy, co się tutaj wydarzy. Spodziewałem się, że zostawi swoje rękawice w klatce. Nie widziałem tego. Mój matchmaker, niektórzy z naszego fight teamu mówią, że on już do nas pisze, próbuje negocjować jakieś umowy. Więc zobaczymy co się wydarzy – stwierdził Scott Coker w rozmowie z dziennikarzami po gali.

Niezależnie od przyszłości widać było także, że Coker darzy Daley’ego dużym szacunkiem. Nic dziwnego, Anglik ma na koncie 64 walki z czego wygrał aż 44. W Bellatorze zadebiutował w 2012 roku, więc związany z organizacją był przez dekadę.

To jest to dla mnie wyjątkowa relacja. Są dobre chwile, są i złe. On jest zawodnikiem, ja promotorem, czasami się kłócimy, ale naprawdę czuję, że w historii sztuk walki, MMA, on zawsze dawał z siebie wszystko i mam dla niego ogromny szacunek. Po walce wszedłem do szatni i powiedziałem: „To była przyjemność promować cię przez te wszystkie lata”. Dla mnie to jedna z najwspanialszych walk w historii MMA. Może to być, dla mnie, moja ulubiona walka wszech czasów, on i Nick Diaz walczący w Strikeforce, mojej starej firmie – przyznał.

Przeczytaj też: Maciej Różański zwycięża w swoim debiucie dla organizacji Bellator!

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.