Media Referee

„Jest dobrze” – Jan Błachowicz już po operacji oka

Zabieg na kontuzjowane w walce z Rakiciem oko okazał się konieczny. Janek ma go już za sobą i za pośrednictwem instagrama podzielił się informacją co i jak.

Jan Błachowicz jednak wymagał zabiegu po urazie oka doznanym w walce z Aleksandarem Rakiciem. Po nim za pośrednictwem insta story opowiedział kibicom krótko jak wyglądał i pokazał jak oko wygląda po zabiegu.

Właśnie skończyłem operację na to oko. (…) Wsadzili mi jakąś rurkę w miejsce gdzie łzy wypływają. 6 tygodni tam będzie, później trzeba to wyciągnąć, no i jest dobrze. Jeszcze czuję się trochę walnięty po tym co mi dali, ale nie narzekam, bo jest przyjemnie. – podsumował Janek

Na chwilę obecną nie wiadomo ile może potrwać przerwa Janka. Do tego w żaden sposób się nie odniósł. Z pewnością wiele wyjaśni moment wyciągnięcia wspomnianej rurki z oka. Błachowicz jednakowoż i tak zaczeka teraz najprawdopodobniej na zwycięzcę mistrzowskiej walki zaplanowanej na UFC 275. Po tym przyjdzie mu się zrewanżować Gloverowi Teixeirze albo zawalczyć z Jirim Prochazką.

Czytaj także: „2,3 szwy albo grubsza operacja” – Jan Błachowicz o stanie swojego oka

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.