Zhang Jędrzejczyk
Zdjęcie: twitter.com/ufc

„Muszę być nieco mądrzejsza” – Jędrzejczyk przed rewanżem z Zhang

12 czerwca Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Weili Zhang.

Będzie to rewanż Polki z Chinką. Poprzednim razem nieco lepsza była Zhang, a pojedynek przez wielu był wybierany wśród walk roku. Po ponad dwóch latach Panie ponownie wejdą do oktagonu i emocji przed tym starciem nie brakuj.

Muszę być nieco mądrzejsza. Wracam, jestem bardzo szczęśliwa, że będę miała okazję drugi raz zawalczyć z Weili Zhang i potem zawalczyć o pas mistrzowski. Ostatni pojedynek był niezwykle bliski i decyzja mogła pójść w obie strony. Czuję, że zrobiłam wystarczająco podczas pierwszego starcia. Ona była mistrzynią więc czasem trzeba zrobić więcej żeby pokonać posiadaczkę pasa mistrzowskiego. Czuję, że dałam z siebie wszystko w marcu 2020 roku w Vegas więc teraz pracujemy nad kilkoma rzeczami. Ostrzymy narzędzia – stwierdziła Jędrzejczyk w rozmowie z dziennikarzami.

Muszę być spokojna, być mądrzejsza, wykorzystać wszystkie swoje atuty w oktagonie i wtedy wygram. Zdobędę wygraną i potem zawalczę o pas mistrzowski UFC – dodała.

Dla Jędrzejczyk to będzie pierwsza walka właśnie od poprzedniego starcia z Zhang. „JJ” nie ukrywa, iż nadal ma duże ambicje sportowe i chce wrócić na szczyt dywizji słomkowej.

Przeczytaj też: UFC przypomina walkę Jędrzejczyk vs. Shevchenko [WIDEO]

Źródło: MMA Rocks

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.