Tymoteusz Łopaczyk vs. Jakub Kamieniarz na Babilon MMA 29!

Były zawodnik FEN podejmie byłego zawodnika KSW!

Karta walk gali Babilon MMA 29 powoli się zapełnia. Kolejnym ogłoszonym pojedynkiem jest starcie Tymoteusza Łopaczyka (8-3) z Jakubem Kamieniarzem (9-8).

Tymoteusz Łopaczyk to zawodnik zawodowo walczący od 2016 roku. Ma za sobą występy w takich organizacjach jak Fight Exclusice Night czy Armia Fight Night. Pokonał m.in. Adriana Błeszyńskiego (9-5-1), Michała Gołasińskiego (9-5) czy Jacka Bednorza (8-7). Pokonując tego ostatniego zdobył mistrzowską szablę organizacji AFN w kategorii półśredniej. W organizacji Tomasza Babilońskiego stoczył dotąd jeden pojedynek. Na gali z numerem 26 przegrał z Piotrem Wawrzyniakiem (9-5).

Jakub Kamieniarz zawodowe starty rozpoczął w 2013 roku. Toczył swoje walki w takich organizacjach, jak Slugfest czy KSW. W największej polskiej organizacji MMA stoczył trzy przegrane pojedynki odpowiednio z Cezarym Kęsikiem (13-2), Krystianem Kaszubowskim (10-2) i Adamem Niedźwiedziem (8-4-1). W organizacji Babilon MMA stoczył jeden pojedynek, w którym pokonał Piotra Przepiórkę (4-5). Miało to miejsce na gali z numerem 14.

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Droga do KSW 70: Bekus i Bagishvili