Fot. Instagram/mateusz_gamrot

„Jestem gotowy na walkę pod koniec tego roku” – Mateusz Gamrot o potencjalnej walce z Beneilem Dariushem!

Polak pod koniec roku chciałby ponownie zawalczyć w oktagonie UFC!

Sklasyfikowany na ósmym miejscu w rankingu kategorii lekkiej organizacji KSW Mateusz Gamrot (21-1 1 N/C) wyraził chęć zawalczenia z sklasyfikowanym na szóstym miejscu Beneilem Dariushem (21-4-1). Na takie starcie Polak byłby gotowy pod koniec tego roku.

Po walce z Armanem Tsarukyanem (18-3) Gamrot wyzwał do walki sklasyfikowanego na trzecim miejscu w rankingu kategorii lekkiej Justina Gaethjego (23-4). Sam prezydent organizacji UFC chciałby jednak zestawić „Gamera” z Beneilem Dariushem.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo co sam Beneil Dariush sądzi o takim zestawieniu. W wywiadzie dla MMA Junkie określił, że chętnie zmierzyłby się z Dustinem Poirierem (28-7 1 N/C).

„W tej chwili mamy sytuację z Charlesem. Nie jest mistrzem, on chce walczyć z Conorem McGregorem, ale UFC chce zestawić Islama z Charlesem, więc jestem trochę w zawieszeniu. Czekam więc, co się stanie. Jeśli Charles i Islam zostaną zestawieni, to walka z kimś takim jak Dustin Poirier ma sens. Z chęcią bym z nim zawalczył. Wiem, że mówił o walce w sierpniu. Byłoby świetnie. Sierpień, wrzesień, cokolwiek, możemy to zrobić”

Źródło: Twitter/Mateusz Gamrot, MMA Junkie

Przeczytaj też:Gustavo Oliveira podpisał kontrakt z KSW!

Kategorie
NEWSPolskaUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.