Sarius/Facebook

FAME MMA 15: Sarius w debiucie zawalczy z Marcinem Wrzoskiem. Walka nie w MMA

Raper przed ogromnym wyzwaniem już w pierwszym pojedynku

Mariusz „Sarius” Golling nie będzie miał łatwego startu we freakowej organizacji. Zmierzy się bowiem z byłym mistrzem KSW, a także przed laty uczestnikiem The Ultimate Fightera, Marcinem Wrzoskiem. Nie będzie więc miejsca na pomyłkę. Atutem Sariusa może być fakt, że panowie nie zmierzą się w formule MMA. Walka odbędzie się bowiem na zasadach bokserskich.

Jak dopowiada sama organizacja, raper był mistrzem Śląska w boksie amatorskim. „Polish Zombie” zaś w szermierce na pięści jak dotąd walczył tylko raz. Decyzją sędziów przegrał wówczas z „Don Kasjo”. Co ciekawe, to właśnie Kasjusz Życiński miał być pierwszym rywalem Sariusa w klatce FAME. Kasjo jednak obrał inny kierunek i został walczącym szefem organizacji PRIME MMA, co z kolei znacznie opóźniło debiut Mariusza. Federacja dodaje także, że kilku innych przeciwników odmówiło walki ze słynnym raperem.

O karierze Sariusa nie sposób nic napisać, bo jest debiutantem. Wrzosek zaś na chwilę obecną zawiesił karierę zawodową i występuje tylko na freakowych galach. Ostatnio decyzją sędziowską wygrał z niemalże dwukrotnie cięższym od siebie Piotrem Kałuskim na PRIME MMA 2.

Czytaj także: Artur Szpilka zawalczy na High League 4! 

Kategorie
FAME MMANEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.