Fot. Facebook/Babilon MMA

Mateusz Strzelczyk nowym rywalem Mateusza Rybaka na Babilon MMA 30!

Mateusz Rybak z nowym rywalem!

Mateusz Strzelczyk (10-12-1) będzie nowym rywalem Mateusza Rybaka (6-2) na gali Babilon MMA 30. Taką informację ogłoszono na oficjalnym profilu organizacji Babilon MMA.

Mateusz Strzelczyk to 31-letni zawodnik, który zawodowe walki toczy od 2010 roku. W swoim rekordzie ma zwycięstwa jak Bartłomiej Kurczewski (9-9) czy Dawid Drobina (8-5). W ostatnim czasie był związany z organizacją Oktagon, gdzie stoczył pięć pojedynków. Pokonał Vlasto Ćepo (8-1) i Emmanuela Dawę (10-7) oraz przegrał z Samuelem Krištoficiem (15-4), Matejem Peňázem (6-0) i Christianem Jungwirthem (12-5).

Mateusz Rybak zawodową karierę rozpoczął w 2017 w debiucie przegrał z Mateuszem Symoczko (4-1). Później Polak zaliczył serię sześciu zwycięstw z rzędu. Pokonał m.in. Jarosława Lecha (7-7), Tomasz Mozdyniewicz (4-2) czy Dominika Owsianego (1-3). Ostatni pojedynek stoczył na gali RFA: Grand Opening, gdzie przegrał z Cleberem Sousą (22-13). Początkowo przeciwnikiem Rybaka miał być Oleg Nagorny (5-5), jednak ten wypadł z pojedynku.

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Starcie Maciejowski vs Kaszuba otworzy galę KSW 72 w Kielcach

Kategorie
BabilonNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.