Karta walk HIGH League 4 w komplecie. Salim Chiboub rywalem “Mini Majka”

Za nami pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice.

Znamy już całą kartę walk wydarzenia. To będzie najsilniejsze wydarzenie Malika Montany w historii!

Bilety na galę HIGH League 4 idą jak świeże bułeczki. Wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Radzimy nie zwlekać z ich zakupem – wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć!

Do karty walk dołączyli Salim Chiboub i Radosław Słodkiewicz. Francuz zmierzy się w starciu o pas kategorii niskorosłych z Mateuszem “Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Z kolei doświadczony kulturysta będzie konkurentem członka “Strong Ekipy”, Konrada Karwata.

Salim Chiboub ma duże doświadczenie w sportach walki. Można się spodziewać, że w konfrontacji z członkiem “Ekipy” będzie on faworytem. Odnosił duże sukcesy – został nawet mistrzem świata kickboxingu!

Radosław Słodkiewicz również walczył już w MMA. W HIGH League dopiero zadebiutuje. Czeka go wymagające starcie przeciwko Konradowi Karwatowi, który zasłynął jako strongman i członek “Strong Ekipy”. Karwat wystąpił już w lidze Malika Montany. W swoim debiucie pokonał Mateusza “Tarzana” Leśniaka.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką.


Aktualna karta walk:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba

Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka

Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała

Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach

Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Przeczytaj też: Waga ciężka na HIGH League 4! Konrad Karwat wróci do klatki

Źródło: High League

Kategorie
High LeagueNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.