Paulo Costa
Zdjęcie: UFC

„Wiemy, że UFC organizuje gale w Brazylii…” – Paulo Costa o planach na kolejną walkę

Paulo Costa w miniony weekend pokonał Luke'a Rockholda podczas gali UFC 278.

Brazylijczyk dzięki tej wygranej odkuł się po dwóch porażkach. „The Eraser” teraz jednak nie jest pewny, jaki kolejny krok podejmie. Nie wyklucza też, że kolejny występ będzie miał w ramach boksu.

– Mamy wiele świetnych opcji. Boks jest teraz na topie. Są fajne firmy, które organizują wydarzenia, nawet w Brazylii. Tam jest jedna duża organizacja, organizują walki i koncerty. Najbardziej popularni ludzie z Brazylii tam walczą. Mamy tam spore możliwości, ale UFC jest wielkie. Cieszę się, że tu jestem, lecz musimy sprawdzić co jest dla nas najlepsze – mówił w rozmowie z dziennikarzami po gali.

– Mogę walczyć za kilka miesięcy. Chciałbym bić się w grudniu, ewentualnie pod koniec listopada. UFC organizuje gale w Brazylii w styczniu następnego roku, więc może poczekam. Nie wiem czy to była moja ostatnia walka na kontrakcie. Musimy to sprawdzić. Jeśli tak było to musimy usiąść i sprawdzić co jest najlepsze dla naszej przyszłości. Jeśli mam jeszcze jedną walkę to zobaczymy co Dana White mi zaoferuje. Oni wykonują świetną robotę organizując ekscytujące walki. Wiedzą jak to robić – dodał.

Przeczytaj też: UFC 278: Bonusy finansowe + wyniki gali

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply



Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.