Znamy main event Babilon MMA 31. Sudolski będzie bronił pasa

Rywalem świeżo upieczonego mistrza Babilonu będzie Marcin Łazarz

28. października na Babilon MMA 31 zobaczymy mistrzowskie starcie w kat. półciężkiej. Łukasz Sudolski (10-1) będzie bronił zdobytego w lipcu pasa przeciwko Marcinowi Łazarzowi (13-8-1 N/C). Jak podkreśla federacja w swoich social mediach, angaż Łazarza to część trwającej współpracy pomiędzy nimi a FEN.

Sudolski po nieudanej próbie angażu do UFC i porażce w Dana White’s Contender Series z Ihorem Potierią, wygrał dwa ostatnie pojedynki. Obydwa na Babilon MMA. W pierwszym z nich zgarnął niejednogłośną decyzję w walce z Michałem Pasternakiem. W swojej ostatniej walce zaś pokonał Edersona Cristiana Macedo przez TKO w rundzie 2. Zdobył wówczas pas mistrzowski, choć jego pierwotnym rywalem miał być Przemysław Mysiała.

Trzy ostatnie walki Łazarza to trzy różne werdykty. Wpierw no contest przez palec w oko w walce z Adamem Kowalskim. Następnie jednogłośna wygrana z Januszem Kowalskim, także pod banderą FEN-u. Swój ostatni pojedynek stoczył zaś dla organizacji Oktagon MMA i przegrał jednogłośnie z Rafaelem Xavierem.

Czytaj także: Organizacja Babilon MMA nawiązała współpracę z Carpathian Warriors! 

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.