Fot. Facebook/Envio Fight Night

Zwycięstwa Michała Andryszaka oraz Bartłomieja Gładkowicza na Envio Fight Night 22!

Michał Andryszak oraz Bartomiej Gładkowicz z kolejnymi zwycięstwami!

Michał Andryszak (24-10 1 N/C) oraz Bartłomiej Gładkowicz (9-3) odnieśli zwycięstwa na gali Envio Fight Night 22. „Longer” poddał w pierwszej rundzie Jacka Kujtkowskiego (1-1), natomiast „Clark Kent” znokautował Kornela Zapadkę (7-7).

Pierwszy do klatki wszedł Gładkowicz. W pierwszej rundzie wybronił próbę obalenia wykonywaną przez Zapadkę, a następnie ubił swojego rywala w parterze.

W walce wieczoru zobaczyliśmy Michała Andryszaka. „Longer” początkowo przyjął na gardę kilka ciosów Kujtkowskiego, a następnie powalił go mocnym prawym. Andryszak jednak nie dobijał swojego rywala i pozwolił mu wstać. Niedługo później postanowił sprowadzić swojego przeciwnika do parteru i tam go poddał.

Przed tym starciem w wielu serwisach poruszano temat przeciwnika „Longera”, który posiadał znacznie mniejsze doświadczenie od Andryszaka. Głos w tej sprawie zabrał menadżer „Longera”, który powiedział:

„Kujtkowski się przyklepał w czwartek. Chcieliśmy Brazylijczyka, który ma 30 walk pro, ale nie było zgody FEN na tego rywala, potem był zawodnik z Ukrainy (23 walki pro), któremu nie wydano zgody z urzędu wojskowego na opuszczenie kraju. Fajnie, że udało się uratować walkę.”

Źródło: Youtube/WWF – Walki Według Filipa, Twitter/MMA Cartel

Przeczytaj też: MMA Attack 4 – Wyniki

Kategorie
Envio Fight NightNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.