Fot. Facebook/Babilon MMA

Patryk Dubiela vs. Robert Maruszak na Babilon MMA 33!

Na gali Babilon MMA 33 zobaczymy starcie w kategorii ciężkiej!

Organizacja Babilon MMA ogłosiła kolejne zestawienie, które zobaczymy podczas zaplanowanej na 10 grudnia gali Babilon MMA 33. Będzie to starcie zakontraktowane w kategorii ciężkiej, w którym Patryk Dubiela (4-1) podejmie Roberta Maruszaka (2-1).

Patryk Dubiela to zawodnik zawodowo walczący od 2020. W przeszłości walczył m.in. dla organizacji Armia Fight Night, w której pokonał Tomasza Kołcuna (5-4) oraz Michała Krystmana (1-1), a przegrał z Karolem Żołowskim (4-1). W organizacji Babilon MMA stoczył jedno starcie. Na gali z numerem 24 pokonał przez decyzję sędziowską Mateusza Łazowskiego (3-3).

Robert Maruszak zawodową karierę rozpoczął w 2012 roku. W debiucie przegrał z Michałem Andryszakiem (24-10 1 N/C). Kolejne starcia stoczył prawie dwa lata później. Na Champion’s Fight Night poddał Tymoteusza Pledziewicza (3-2-1) natomiast na FEN 4 znokautował Tomasza Kowalkowskiego (5-4). Od tego czasu nie toczył pojedynków w MMA, jednak walczył m.in. w organizacji Wotore, gdzie pokonał Tomasza Purzyckiego oraz Szymona Szynkiewicza.

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Organizacja KSW dokonała powiększenia rankingów!

Kategorie
BabilonNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.