Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski
Zdjęcie: HIGH League

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski wraca do Spodka. Zadebiutuje w MMA na HIGH League 6!

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, po świetnej walce bokserskiej z Michałem “Owcą WK” Owczarzakiem, zadebiutuje w MMA!

Legendarny zawodnik Counter-Strike’a wróci do świątyni e-sportu, katowickiego Spodka, już 18 marca na HIGH League 6. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

“pashaBiceps” to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna jest data 16 marca 2014 roku. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju.

O debiucie Jarosława Jarząbkowskiego w sportach walki mówiło się już od kilku lat. “pashaBiceps” spełnił swoje marzenie w lutym ubiegłego roku. Jego wyniki MMA nie są imponujące gdyż jak na razie na koncie ma tylko jedno starcie. W walce wieczoru gali HIGH League 2 w Krakowie pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem przeszedł do historii polskich freak-fightów. Na zasadach boksu w małych rękawicach “pashaBiceps” i “Owca WK” dali niesamowity pojedynek, który kibice uznali jako jeden z najlepszych nie tylko w klatce HIGH League, ale w całym roku 2022.

Nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego zostanie ogłoszone wkrótce. Bądźcie gotowi na bardzo mocny, elektryzujący pojedynek na zasadach MMA!

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Poza “pashąBicepsem” zapowiedziano już wyjątkowy pojedynek Marcina “El Testosterona” Najmana z Jackiem “Muranem” Murańskim.

Karta walk High League 6

Marcin “El Testosteron” Najman vs Jacek “Muran” Murański

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs TBA

Kategorie
High LeagueNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.