Fot. Facebook/Levels Fight League

Piotr Walawski vs. Michael Younis na LFL 7!

Pojedynek zakontraktowany jest w limicie kategorii półciężkiej!

Organizacja Levels Fight League ogłosiła kolejne zestawienie, które zobaczymy na zaplanowanej na 5 lutego gali z numerem 7. Będzie to starcie zakontraktowane w limicie kategorii półciężkiej, w którym Piotr Walawski (9-8-1) zmierzy się z Michaelem Younisem (2-2).

Piotr Walawski to niespełna 26-letni zawodnik, który zawodową karierę rozpoczął w 2016 roku. Walczył dla takich organizacji jak TFL, UAE Warriors czy FEN. Dodatkowo wziął udział w organizowanym przez KSW programie „Tylko Jeden”, w którym pokonał Pawła Kiełka (9-7-1 1 N/C), a przegrał z Adrianem Bartosińskim (13-0). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 36, gdzie przegrał przez techniczny nokaut z Krystianem Bielskim (9-4).

Michael Younis to 39-letni zawodnik, który zawodową karierę rozpoczął w 2018 roku. W debiucie pokonał przez techniczny nokaut z Szymonem Szynkiewiczem (2-5). Po tej walce związał się z organizacją Cage Warriors. Pokonał tam Marcina Prostko (8-10), a przegrał z Thomasem Robertsenem (9-4) oraz Mickiem Stantonem (10-7). Swój ostatni pojedynek stoczył w październiku 2019 roku.

Źródło: Facebook/Levels Fight League

Przeczytaj też: Kontuzja Eweliny Woźniak. Walka o pas Ares FC odłożona w czasie

 

Kategorie
Levels Fight LeagueNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.