Fot. Twitter/ARES Fighting Championship

Rafał Haratyk stoczy walkę o pas mistrzowski organizacji ARES FC!

Rafał Haratyk po raz drugi zawalczy o pas mistrzowski organizacji ARES FC!

Rafał Haratyk (16-5-2) stanie przed drugą szansą zdobycia mistrzowskiego tytułu kategorii średniej organizacji ARES FC. Polak zawalczy na zaplanowanej na 23 czerwca gali ARES FC 16, gdzie skrzyżuje rękawice z Henrique Shiguemoto (14-4-1).

Rafał Haratyk to zawodnik zawodowo walczący od 2010 roku. Walczył dla takich organizacji jak FEN, Babilon MMA czy ACA. Dla tej ostatniej stoczył 6 pojedynków, z czego 5 zakończył na swoją korzyść. Haratyk pokonał m.in. Piotra Strusa (15-8-2), Azamata Bekoeva (15-3) czy Vitaliya Nemchinova (13-3). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali ARES FC 11. Tam w walce o pas zmierzył się z Abdoulem Abdouraguimovem (16-1). Polak radził sobie znakomicie, jednak w piątej rundzie dał się zaskoczyć i ostatecznie przegrał przez poddanie.

Henrique Shiguemoto to zawodnik zawodowo walczący od 2007 roku. W swoim dorobku ma m.in. tytuł mistrzowski kategorii średniej organizacji HEAT. W 2020 roku zawalczył na jednej z gal DWCS, gdzie przegrał z Aliaskhabem Khizrievem (14-0), przez co nie wywalczył kontraktu z UFC. W organizacji ARES FC stoczył jedną walkę, w której pokonał Pietro Peniniego (10-3-1).

Źródło: Twitter/ARES Fighting Championship

Przeczytaj też: Dvalishvili z kontuzją. Doznał jej jeszcze przed walką z Yanem

Kategorie
Ares FCNEWSPolskaŚwiat

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.