MMA Junkie

UFC Vegas 72: Michal Oleksiejczuk poddany przez Borralho (wideo)

Nieudana noc dla "Husarza". Polak miał szansę wejść do rankingu kat. średniej, ale Brazylijczyk nie dał mu dziś większych szans

Początek tej walki był dla Michała znakomity. Trafiał ciosami i na głowę i na korpus. Brazylijczyk nie odpowiadał i pomału można było mieć nadzieje na szybką wygraną Oleksiejczuka przez nokaut. Nadzieje jednak z każdą sekundą coraz mocniej ulatywały, bowiem Borralho z każdą sekundą coraz lepiej rozczytywał ataki „Husarza”.

Im dalej w las, tym mniej udawało się już osiągnąć Michałowi. Jego mocne, obszerne cepy najczęściej pruły powietrze, ciosów na korpus było coraz mniej i na koniec pierwszej rundy nie udało się już obronić sprowadzenia, co udawało się wcześniej. W drugiej także Polak wyglądał już coraz gorzej i znów dał się obalić. Z tego już się niestety nie wydostał.

Brazylijczyk szybko i sprawnie przeszedł do dosiadu. Oleksiejczuk próbując się ratować oddał zaś plecy. Caio skrzętnie to wykorzystał, zapiął trójkąt nogami, a po chwili złapał szyję Polaka. Idealnie dopiął duszenie zza pleców zmuszając niestety „Husarza” do odklepania.

Czytaj także: Marcin Prachnio vs. Vitor Petrino na UFC 290! 

Kategorie
HeaderUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.