Pierwsze słowa Soldicia po porażce

Za pomocą swoich mediów społecznościowych Roberto Soldić skomentował swoją porażkę, której zaznał na gali ONE Championship

Popularny „Robocop” stoczył swój kolejny pojedynek na gali ONE Fight Night 10, która odbyła się w dniu wczorajszym, w Broomfield (stan Kolorado). Soldić zmierzył się z Zebaztianem Kadestamem. Pierwszą rundę Chorwat prowadził pod własne dyktando, szukając skończenia swoim firmowym ciosem – lewym sierpowym. Jednak Szwed wychodząc do drugiego starcia miał już rozpracowany schemat walki oponenta. Na ofensywną akcję Chorwata odpowiedział kontrującym łokciem, który był początkiem końca Soldicia w tej walce. Kadestam ruszył za zranionym przeciwnikiem i zasypał go gradem ciosów zmuszając sędziego do przerwania pojedynku.

W dniu dzisiejszym na mediach społecznościowych „Robocopa” pojawił się wpis świadczący o tym, że Roberto nie zamierza się załamywać ostatnią przegraną i dalej mierzy w najwyższe trofea.

Była to pierwsza porażka, byłego dominatora wagi półśredniej KSW, od 2018 r., kiedy przegrał przed czasem z Dricusem Du Plessisem na gali KSW43.

 

Źródło: Instagram

Kategorie
ArtykułNEWSONE ChampionshipŚwiat

Leave a Reply



Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.