Tom Aspinall vs Marcin Tybura walką wieczoru UFC w Londynie

Organizacja UFC za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosiła dzisiaj walkę wieczoru gali UFC Fight Night w Londynie, która odbędzie się 22 lipca w O2 Arenie.

Zajmujący 10 miejsce w rankingu wagi ciężkiej UFC Marcin Tybura (24-7, 9 KO, 6 Sub) zmierzy się z 5 w rankingu Tomem Aspinallem (12-3, 9 KO, 3 Sub). Obaj zawodnicy w wielu wywiadach wyrażali chęć skonfrontowania ze sobą swoich umiejętności. Organizacja wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom i już pod koniec lipca panowie będą mieli okazję udowodnić swoją wyższość nad rywalem.

Pochodzący z Uniejowa „Tybur” w ostatnich 8 pojedynkach aż 7 razy wygrywał i tylko raz przegrał przez decyzję Alexandrem Volkovem. Polak może pochwalić się serią dwóch wygranych, które zakończyły się decyzją sędziowską. Najpierw odprawił Alexandra Romanova, a w ostatnim pojedynku pokonał Blagoya Ivanova.

Anglik w ostatnich 9 pojedynkach przegrał tylko raz i to z powodu kontuzji kolana podczas ostatniej walki z Curtisem Blaydesem na gali UFC Fight Night 208. Ma na swoim koncie wygraną między innymi z Alexandrem Volkovem czy Andreiem Arlovskim.

 

Źródło: Twitter UFC Europe

Kategorie
ArtykułHeaderNEWSŚwiatUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.