Zdj. Superbet

Bonus Superbet na XTB KSW Colosseum 2: Kurs 150 na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka

W trzeciej najważniejszej walce wieczoru gali na PGE Narodowym dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką dojdzie 3 czerwca podczas XTB KSW Colosseum 2.

Kurs 150 na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka

Zarejestruj się w Superbet, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się zakład z oferty na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka na gali KSW 83 – Colosseum 2, stawiając minimalnie 2 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na Superbet.pl

2. Bonus w tej promocji to 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka na gali KSW 83 – Colosseum 2 z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.

3. Zakłady zaliczane do promocji to: Zwycięzca – 1 lub 2. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 31.05.2023 roku do dnia 03.06.2023 roku.

4. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się zakład na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka na gali KSW 83 – Colosseum 2. Gracz musi również uprzednio zaakceptować zgody marketingowe.

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w Superbet

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply
Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.