Fot. Facebook/CAVEMMA

CAVEMMA chętne na wprowadzenie formatu turniejowego!

Format turniejowy ma zostać wprowadzony od piątej edycji!

Organizacja CAVEMMA jest chętna na wprowadzenie na swoich galach formatu turniejowego. Taką informację przedstawił właściciel organizacji Marcin Dyga w rozmowie dla serwisu MMA TOP NEWS. Format ma być wdrażany od piątej edycji gali.

„Pomysł jest w trakcie realizacji. Jak zapewnie zauważyłeś w karcie walk mamy obecnie kilka zestawień w kategorii 84kg . To wstęp do realizacji formuły turniejowej i tak naprawdę testowanie jej założeń. Myślę że turniej będzie stopniowo wprowadzany od piątej edycji. Nie będziemy jednak ograniczać się do takiej formuły samej w sobie a będzie to dodatek do wydarzeń. Jeżeli to się przyjmie istnieje możliwość by stworzyć sezon ligowy jako odrębny cykl, ale do tego jeszcze daleka droga.”

Ponadto poznaliśmy również pierwsze informacje na temat gali CAVEMMA 4. Wstępnie wydarzenie to ma odbyć się w styczniu 2024 roku w okolicach województwa świętokrzyskiego.

„Nie ukrywam, że plany są już na czwartą i piątą edycję. Naszą małą ekspansję rozpoczynamy od centralnej części naszego kraju, by już w okolicach stycznia wybrać się w okolice województwa świętokrzyskiego, a potem w okolicach maja w północne rejony naszego kraju. To oczywiście ogrom pracy organizacyjnej i czasami plany co do lokalizacji się zmieniają, tak jak było i tym razem, gdyż pierwotnie zakładana lokalizacja była Łódź. Jak to mówią – chcesz rozśmieszyć diabła opowiedz mu o swoich planach…”

Najbliższa gala CAVEMMA odbędzie się 22 września w Grodzisku Mazowieckim.

Źródło: Facebook/MMA TOP NEWS

Przeczytaj też: Niepokonany Wiktor Zalewski rywalem Kacpra Koziorzębskiego na KSW 86

Kategorie
CAVEMMANEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.