Volkanovski vs Holloway
Zdjęcie: ESPN

„Nie podoba mi się to” – White o czwartej walce Volkanovskiego z Hollowayem

Dana White skomentował pomysł zestawienia Alexandra Volkanovskiego z Maxem Hollowayem po raz czwarty.

Holloway niedawno efektownie znokautował innego rywala – „The Korean Zombie” w Singapurze. Max pokazał tym samym, że nadal należy do ścisłej czołówki dywizji piórkowej. Po kolejnej wygranej Hollowaya wśród kibiców i ekspertów pojawiła się idea, by spróbować zestawić go po raz czwarty z obecnym mistrzem – Volkanovskim.

W poprzednich trzech starciach to „The Great” triumfował. Co prawda to były bliskie walki i decyzje sędziów wywoływały kontrowersje. Jednakże widać było, że Volkanovski ma sposób na rywala. Dana White zatem dość jasno zadeklarował, co myśli o wspomnianym pomyśle.

– Volkanovski mocno dominuje w swoich walkach. Są tacy, co wierzą, że pokonał Islama Makhacheva. Nie wiem, czy powinniśmy znowu rzucać mu Maxa. Nie podoba mi się to. To zły pomysł – powiedział White po najnowszym odcinku DWCS.

Ostatni raz Volkanovski i Holloway spotkali się w klatce w lipcu 2022 roku. Wtedy Alexander wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Przeczytaj też: Porażka Łukasza Brzeskiego, wygrana Michała Oleksiejczuka na UFC Fight Night: Holloway vs. Korean Zombie! Wyniki gali!

Źródło: MMA Junkie

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.