KSW 86
Zdj. KSW

KSW 86 typy, zakłady i kursy | Wikłacz – Przybysz

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu dojdzie do gali KSW 86. W walce wieczoru już po raz czwarty zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Przedstawiamy typy bukmacherskie, kursy i zakłady na to wydarzenie.

Zapowiedź gali KSW 86 (Wikłacz – Przybysz)

Już 16 września w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się gala KSW 86, podczas której w walce wieczoru dojdzie do wielkiego starcia na szczycie wagi koguciej. Jakub Wikłacz, mistrz tej kategorii, zmierzy się z Sebastianem Przybyszem, numerem jeden rankingu. Będzie to czwarta konfrontacja tych zawodników i jednocześnie wielki finał ich sportowej historii.

Historia rywalizacji Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem rozpoczęła się w roku 2017. Panowie po raz pierwszy starli się podczas gali ACB w Gdańsku. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie i był zaciętą, wyrównaną walką, w której fani mieli okazję oglądać zarówno ciekawe akcje w stójce, jaki i mocną rywalizację w parterze. Ostatecznie na punkty wygrał Jakub.

Do rewanżu doszło trzy lata później podczas gali KSW 53. W walce otwierającej to wydarzenie Sebastian Przybysz przywitał w okrągłej klatce debiutującego w organizacji Jakuba Wikłacza. Zawodnicy od samego początku narzucili sobie mocne i szybkie tempo walki. W pierwszej rundzie zaprezentowali głównie świetne stójkowe wymiany. Wikłacz wykonywał próby obaleń, ale Przybysz był na nie dobrze przygotowany i bronił się przed takimi atakami. W drugiej odsłonie strategia Jakuba przyniosła efekty. Wikłacz skutecznie przeniósł starcie do parteru i tam szukał poddania gilotyną. Ostatecznie sytuacja się jednak odwróciła i to Sebastian znalazł się z góry i atakował mocnymi ciosami Jakuba. Wiele wskazywało na to, że zacięty bój ponownie rozegra się na pełnym dystansie, ale w trzeciej rundzie Sebastian Przybysz trafił rywala pięknym ciosem na tułów, po czym dobił go w parterze, a sędzia zdecydował się na przerwanie starcia. Nokaut z tego pojedynku został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru, a Sebastian został nagrodzony bonusem.

Po drugim starciu z Jakubem Sebastian wywalczył pas mistrzowski wagi koguciej KSW i obronił go dwa razy. Jakub natomiast odbudował się po przegranej i zanotował kolejne trzy zwycięstwa. Drogi dawnych rywali przecięły się ponownie w grudniu roku 2022. Panowie starli się z sobą w drugiej walce wieczoru gali XTB KSW 77 i w czasie pięciu rund zaprezentowali niesamowitą, głównie parterową konfrontację, w której sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Na przestrzeni 25 minut to Jakub Wikłacz okazał się lepszy i to jego sędziowie wskazali zwycięzcą pojedynku. Tym samym Jakub został nowym mistrzem kategorii koguciej KSW.

W drugiej walce wieczoru Michał Michalski, lokalny bohater, który ma na swoim koncie siedem wygranych przed czasem, zmierzy się z niepokonanym Dominikiem Humburgerem.

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

» Odbierz 3353 PLN i typuj KSW w LVBET

» Odbierz 1660 PLN i typuj KSW w STS

KSW 86 – typy bukmacherskie

Wikłacz – Przybysz typy bukmacherskie

  • Koniec walki w pierwszej rundzie – 5.00 (Fortuna)
  • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję – 1.70 (Fortuna)

Michalski – Humburger typy bukmacherskie

  • Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację – 1.55 (Fortuna)
  • Koniec walki w pierwszej rundzie – 2.50 (Fortuna)

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

KSW 86 – kursy bukmacherskie

  Typ 1 Typ 2
Oskar Szczepaniak vs Adrian Gralak 1.70 2.15
Mariusz Joniak vs Miljan Zdravković 1.35 3.21
Filip Stawowy vs Viktor Pešta 2.08 1.75
Damian Piwowarczyk vs. Łukasz Sudolski 1.60 2.34
Kacper Koziorzębski vs Wiktor Zalewski 1.90 1.90
Artur Szczepaniak vs Henry Fadipe 1.55 2.45
Lom-Ali Eskiev vs Dawid Śmiełowski 1.65 2.24
Michał Michalski vs Dominik Humburger 2.76 1.45
Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz  1.70 2.15

KSW 86 – zakłady bukmacherskie online

Fortuna oferuje 20 zł bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki tym środkom możemy poznać na czym polega bukmacherka i zyskać nieco dodatkowych środków w razie wygranej. Fortuna pozwala swoim nowym klientom za darmo zawrzeć jeden lub kilka zakładów do 20 zł, co jest idealnym bonusem dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodę w z bukmacherką. Pozwala to przetrzeć szlaki.

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

Gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 86?

Gala KSW 86 odbędzie się 16 września we Wrocławiu.

Gdzie oglądać KSW 86?

Gale KSW można oglądać wyłącznie na platformie Viaplay.

Ile kosztuje dostęp do gali KSW 86?

Dostęp w ramach pakietu Total kosztuje 55 zł.

Kategorie
KSWNEWSTypowanie (Typy bukmacherskie)

Leave a Reply
Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.