Zdj. UFC

Volkanovski nowym rywalem Makhacheva! Gamrot oszukany?

Nowym przeciwnikiem Islama Makhacheva w main evencie gali UFC 294 został Alexander Volkanovski. Do rewanżu przystąpią już 21 października w Abu Zabi.

Początkowym rywalem zawodnika z Dagestanu miał być Charles Oliveira, który stracił pas właśnie z rąk Islama. Po porażce wrócił w świetnym stylu kończąc przed czasem Beneila Dariusha. Mimo, iż początkowo deklarował, że nie chce walczyć w Abu Zabi to ostatecznie dał się namówić na rewanżowy pojedynek z mistrzem. Niestety z powodu mocnego rozcięcia łuku brwiowego musiał zrezygnować z walki.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że rezerwowym do walki Makhachev vs Oliveira 2, został Mateusz Gamrot, który zadeklarował gotowość do takiej roli. Dla Polaka była to wielka szansa na wykonanie milowego kroku w drodze po pas UFC. Dziś jednak już wiemy, że decyzja organizacji była inna i to Alexander Volkanovski spróbuje zrewanżować się za porażkę z lutego. Wtedy sędziowie jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Makhacheva, lecz opinie kibiców co do werdyktu były podzielone. Na tę chwilę nie wiemy co było powodem zmiany rywala na Volanovskiego zamiast Gamrota.

Źródło: UFC

Przeczytaj też: Daniela Tărchila vs Ramzan Jembiev kolejną walką gali XTB KSW 88

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.