Zdjęcie: dazn.com

Joe Rogan oburzony werdyktem jednego z sędziów walki Fury vs. Ngannou – ,,Powinien pójść za to do więzienia”

Joe Rogan podczas swojego podcastu ,,The Joe Rogan Expeirence", którego gościem był Elon Musk nie krył swojego oburzenia związanego z werdyktem jednego z sędziów walki Fury vs. Ngannou.

W zeszłą sobotę odbyła się wielka walka bokserska pomiędzy niepokonanym w boksie Tysonem Furym, a debiutującym w tej formule, byłym mistrzem wagi cieżkiej organizacji UFC Francisem Ngannou.

Skazywany na porażkę w tej walce Francis Ngannou nad wyraz dobrze poradził sobie z popularnym Królem Cyganów. Kameruńczykowi udało się nawet posłać na deski Brytyjczyka w 3 rundzie.

Sędziowie walki orzekli niejednogłośną decyzją, że to Fury wygrał ten pojedynek. Wielu osobom ze środowiska sportów walki owy werdykt nie przypadł do gustu. Jednym z przeciwników tej decyzji okazał się również znany z komentowania gal UFC, czy prowadzenia bardzo popularnego podcastu, Joe Rogan.

,,Francis Ngannou nigdy nie miał żadnej walki w boksie, ale był mistrzem wagi ciężkiej UFC. Powalił na deski Fury’ego w trzeciej rundzie, pobił go w 8 rundzie.”

– powiedział Joe Rogan w podcaście ,,The Joe Rogan Expeirence” z gościem Elonem Muskiem.

Charyzmatyczny komentator UFC w brutalnych słowach podsumował również werdykt jednego z sędziów tej walki.

,,Większość ludzi, w tym ja myśleli że Ngannou powinien wygrać przez decyzję. Uważa tak większość bokserów i ekspertów. Przegrał jednym punktem według jednego z sędziów, decyzją drugiego z sędziów wygrał walkę, a trzeci sędzia powinien iść do więzienia za swój werdykt. Wypunktował tą walkę w stosunku 96-93 na korzyść Fury’ego. To jest k***a skandal.”

Przeczytaj też: ,,Myślę, że jest to dobry pomysł; Francis Ngannou na temat kolejnej potencjalnej walki w MMA!

Źródło: The Joe Rogan Expeirence

Kategorie
NEWSŚwiat

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.