Zdjęcie: UFC

Oficjalnie: Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić na UFC 297 w Toronto!

Ostatnie doniesienia medialne się potwierdziły i już 20 stycznia ponownie zobaczymy legendarną polską silę w klatce UFC!

Już 20 stycznia na gali UFC 297  w Toronto dojdzie do długo wyczekiwanego przez wielu rewanżu pomiędzy numerem 4 rankingu Janem Błachowiczem (29-10-1) a numerem 5 Aleksandarem Rakiciem (14-3).

O walce tej mówiło się już od jakiegoś czasu. Tydzień temu Ariel Helwani zdradził informację, że właśnie nad zestawieniem takiego pojedynku pracuje UFC. Teraz natomiast dostaliśmy już oficjalne ogłoszenie.

Oto zapowiedź:

 

Jan Błachowicz i Aleksandar Rakić pierwszy raz mieli okazję się ze sobą mierzyć ponad rok temu podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas. Wtedy pojedynek zakończył się dość niefortunnie dla obu zawodników. Austriak uszkodził nogę podczas wyprowadzenia kopnięcia, przez co nie był w stanie kontynuować walki i zakończyła się ona zwycięstwem Polaka. Janek co prawda wygrał, jednak pewnie nie w stylu, w którym by sobie tego życzył. Teraz po tym jak już Rakić na dobre wyleczył uraz nogi, Panowie ponownie będą mieli okazję sprawdzić, który z nich jest lepszy.

Przeczytaj też: Doniesienia: Trwają prace nad kolejną walką Jana Błachowicza!

Źródło: UFC Europe

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.