Zdj: KSW

XTB KSW 88 Typy, kursy i zakłady | Rutkowski – Kaczmarczyk

Organizacja KSW powraca do Radomia! 88 gala będzie pod znakiem starcia pomiędzy dwoma najlepszymi radomskimi zawodnikami. Daniel Rutkowski skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kaczmarczykiem. Przedstawiamy typy bukmacherskie, kursy i zakłady na to wydarzenie.

Zapowiedź gali XTB KSW 88 (Rutkowski vs Kaczmarczyk)

Walką wieczoru zbliżającej się gali XTB KSW 88 w Radomiu będzie starcie dwóch czołowych zawodników wagi piórkowej. W konfrontacji tej, numer 2 rankingu, doświadczony, były mistrz Babilonu i FEN-u Daniel Rutkowski, zmierzy się z numerem sześć i wielkim talentem polskiego MMA, Patrykiem Kaczmarczykiem.

Daniel Rutkowski walczy w KSW od 2021 roku. W największej polskiej organizacji stoczył do tej pory 5 walk. Cztery razy zwyciężał, przegrał tylko raz w walce mistrzowskiej, w której uległ fantastycznemu Salahdinowi Parnassowi. W ostatniej walce, popularny ”Rutek” miał okazję pokazania swoich umiejętności na największej arenie sportowej w Polsce. Podczas XTB KSW 83, które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zwyciężył z młodą gwiazdą federacji, Adamem Soldaevem. ”Rutek” walkę wygrał bardzo pewnie, dominował przeciwnika w każdej płaszczyźnie, a szczególnie w tej, z której się wywodzi, czyli w zapasach. Poczas walki po raz kolejny mogliśmy podziwiać tak zwany pokaz ”Radomskich Linii Lotniczych”, kiedy to Radomianin przy wykorzystaniu swoich imponujących umiejętności zapaśniczych, rzucał przeciwnikiem po okrągłej klatce KSW.

Patryk Kaczmarczyk w KSW stoczył 6 pojedynków. Cztery z nich wygrał, dwa razy został pokonany. Na tarczy wracał po pojedynkach z Robertem Ruchałą i Dawidem Śmiełowskim. W ostatniej walce, którą stoczył podczas XTB KSW 85 w Nowym Sączu, zmierzył się niesamowicie utalentowanym 20-latkiem pochodzącym z Mołdawii, Danielem Tarchilą. Walka ta, mimo tak młodego wieku przeciwnika, nie była łatwa dla bardziej doświadczonego Kaczmarczyka. Zakończyła się ona po świetnej batalii, jednogłośną decyzją na korzyść Radomianina w stosunku 29-28. Oznacza to, że młody talent z Mołdawii był w stanie wygrać jedną z trzech rund tego starcia. W wywiadzie po walce, którego Kaczmarczyk udzielił Mateuszowi Borkowi, reprezentant RKT Radom okazał spore niezadowolenie wywołane swoim słabym występem, a także między słowami wyzwał Daniela Rutkowskiego do walki na KSW w Radomiu.

W drugiej walce wieczoru, legitymujący się w KSW rekordem 2-1, numer osiem rankingu, Bartosz Leśko zmierzy się z debiutującym w największej polskiej organizacji, byłym mistrzem FEN, Piotrem Kuberskim.

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

» Odbierz 3353 PLN i typuj KSW w LVBET

» Odbierz 1660 PLN i typuj KSW w STS

KSW 88 – typy bukmacherskie

Rutkowski – Kaczmarczyk typy bukmacherskie:

  • 1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję – 1.82 (Fortuna)
  • 2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję – 7.50 (Fortuna)

Leśko –  Kuberski: typy bukmacherskie: 

  • Walka zakończy się przed poddanie  – 4.00 (Fortuna)
  • Walka zakończy się przez K.O./T.K.O lub przez dyskwalifikację – 2.00 (Fortuna)

Da Silva vs Wójcik typy bukmacherskie: 

  • 2. zawodnik wygra przez K.O/T.K.O lub dyskwalifikację – 2.00 (Fortuna)
  • Koniec w 1. rundzie – 3.00 (Fortuna)

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

XTB KSW 88 – kursy bukmacherskie

Typ 1 Typ 2
Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk 1.25 3.96
Bartosz Leśko – Piotr Kuberski 1.73 2.11
Henrique Da Silva – Marcin Wójcik 3.32 1.33
Stefan Vojcak – Kamil Gawryjołek 2.24 1.65
Anita Bekus – Maria Silva 3.32 1.33
Albert Odzimkowski – Jorge Bueno 1.75 2.08
Daniel Tarchilla – Ramzan Jembiev 2.96 1.40
Krystian Bielski – Konrad Rusiński 1.35 3.21
Jacek Gać – Michał Gniady 1.45 2.76

XTB KSW 88 – zakłady bukmacherskie online

Fortuna oferuje 20 zł bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki tym środkom możemy poznać na czym polega bukmacherka i zyskać nieco dodatkowych środków w razie wygranej. Fortuna pozwala swoim nowym klientom za darmo zawrzeć jeden lub kilka zakładów do 20 zł, co jest idealnym bonusem dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodę w z bukmacherką. Pozwala to przetrzeć szlaki.

» Odbierz 630 PLN i typuj KSW w Fortunie

Gdzie i kiedy odbędzie się gala XTB KSW 88?

Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu.

Gdzie oglądać XTB KSW 88?

Gale XTB KSW 88 można oglądać na platformie Viaplay.

Ile kosztuje dostęp do gali XTB KSW 88?

Dostęp do transmisji gal KSW można wykupić w ramach pakietu wartego 55 złotych.

Kategorie
KSWNEWSTypowanie (Typy bukmacherskie)

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.