Duński vs Grabovich

FEN MMA: Duński podejmie Grabowicza podczas gali w Lubinie

Patryk Duński (10-6-1, 6 KO, 2 SUB) podejmie Maxima Grabowicza (11-5, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 53, która 16 marca odbędzie się w Lubinie.

Walkę zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Duński ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Chwilę później wygrał przez TKO z Wojciechem Kawą. Również w Ostródzie w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. Duński to były pretendent do tytułu mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej.

Grabowicz ze znakomitej strony pokazał się w FEN podczas swojego debiutu, gdy na pełnym dystansie uległ minimalnie Adrianowi Zielińskiemu. Zawodnik trenujący w Warszawie przez większą część kariery był związany z organizacją M-1 Global, w której wygrał 7 pojedynków. Podczas gali w Lubinie Grabowicz zadebiutuje w kategorii lekkiej.