PRIME

Prime Show MMA 7 PPV: Gdzie oglądać? Transmisja online, stream za darmo

PRIME MMA 7 odbędzie się już w sobotę, 13 stycznia w Koszalinie. Początek gali o godzinie 20:00. Wśród walk, które z pewnością dostarczą niezapomnianych emocji, znajdziemy starcie Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim oraz Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Adamem Soroko. Gdzie obejrzeć transmisję z gali PRIME MMA 7?

PRIME MMA 7 – gdzie oglądać?

Gala PRIME MMA 7 będzie dostępna wyłącznie na oficjalnej platformie streamingowej PRIME MMA TV. To jedyny sposób, aby śledzić na żywo wszystkie pojedynki.

» Sprawdź ofertę LIVE na PRIME w Fortunie

PRIME MMA 7 – transmisja online za darmo

Niestety, darmowa transmisja online z gali PRIME MMA 7 nie jest dostępna.

PRIME MMA 7, transmisja online PPV

PRIME MMA TV oferuje dwa warianty dostępu PPV do gali. Wariant „PREMIUM” kosztuje 39,99 zł i zapewnia transmisję w jakości Full HD (1080p) oraz 7 dni dostępu VOD po wydarzeniu. Natomiast wariant „BASIC” za 34,99 zł oferuje transmisję w jakości HD (720p) oraz 48 godzin dostępu VOD. Oba warianty umożliwiają oglądanie wszystkich walk z PRIME MMA 7.

Platforma streamingowa PRIME MMA TV jest dostępna na różnorodnych urządzeniach. Można z niej korzystać na komputerach poprzez stronę internetową, jak również na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach z systemami Android (dostępne w Google Play) oraz iOS (dostępne w App Store).

PRIME MMA 7, oferta LIVE w Fortunie

Bukmacher Fortuna, jako jedyny, oferuje zakłady bukmacherskie na walki w ramach gali PRIME MMA 7. Nowi klienci Fortuny mogą skorzystać z darmowego zakładu o wartości 20 złotych. Aby aktywować promocję, wystarczy przejść na stronę Fortuny poprzez poniższy link.

» Sprawdź ofertę LIVE na PRIME w Fortunie

Kiedy gala Prime Show MMA 7?

Gala Prime Show MMA 7 rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 13 stycznia 2024 r.

Gdzie oglądać transmisję Prime MMA 7?

Transmisja online z gali będzie dostępna w systemie PPV na oficjalnej platformie Prime MMA TV.

Kategorie
High LeagueNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.