Gamrot i Jędrzejczyk
Fot. Instagram/Joanna Jędrzejczyk

„Poświęciłeś bardzo dużo” – Jędrzejczyk zagrzewa Gamrota przed UFC 299

Już 9 marca gala UFC 299.

W trakcie wspomnianego wydarzenia w Miami kolejną walkę stoczy Mateusz Gamrot. Być może będzie jedną z najważniejszych dla „Gamera” w karierze. Jeżeli Polak pokona doświadczonego Rafaela dos Anjosa, to będzie miał dużą szansę na zbliżenie się do ścisłej czołówki kategorii lekkiej. Na ten moment były mistrz KSW jest szósty w oficjalnym rankingu UFC. Natomiast jego oponent jest tuż za top 10.

W Stanach Zjednoczonych Gamrot ma spore wsparcie, między innymi od Joanny Jędrzejczyk.

– Mateusz z uśmiechem i w dobrej formie. Łapiemy trochę świeżego powietrza przed wieczornym zbijaniem wagi. Mati! Mistrzu! Ciężka praca już za tobą. Poświęciłeś bardzo dużo, aby być w tym miejscu. Jeszcze chwila trudu (zbijania wagi) i czeka Cię ta weselsza część roboty wojownika czyli sama walka! Jesteś silny, jesteś szybki, zdrowy w pełnej dyspozycji fizycznej oraz psychicznej. To sobotnie zwycięstwo należy się Tobie! To kwestia czasu, gdy sięgniesz najwyższej gwiazdy jaką jest mistrzostwo UFC. Zostałeś urodzony aby być Mistrzem UFC! Dziękuję, że mogę z tak bliska obserwować jak piszesz historię! – napisała JJ w mediach społecznościowych.

Walką wieczoru gali UFC 299 będzie rewanżowa potyczka Seana O’Malleya z Marlonem Verą. Pojedynek Gamrota będzie miał miejsce pod koniec karty wstępnej. Start całego wydarzenia o północy w nocy z soboty na niedzielę.

Przeczytaj też: Oficjalnie: Gamrot zawalczy z byłym mistrzem UFC!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.