nikkimeel / Shutterstock.com

UFC 299 gdzie oglądać? Transmisja za darmo (Gamrot – dos Anjos)

W nadchodzącą noc z soboty na niedzielę, miłośników sportów walki czeka wyjątkowe wydarzenie – gala UFC 299, podczas której zmierzą się Mateusz Gamrot i Rafael dos Anjos. Początek karty przedwstępnej zaplanowano na godzinę 0:00, na której zobaczymy innego Polaka – Michała Oleksiejczuka, który zmierzy się z Michelem Pereirą. W poniższym artykule znajdziesz szczegółowe informacje o tym, gdzie dostępna jest transmisja na żywo, zarówno w telewizji, jak i online.

UFC 299: gdzie oglądać?

Transmisję na żywo z gali UFC 299, z udziałem Mateusza Gamrota i Rafaela dos Anjosa, można śledzić na kanale telewizyjnym Polsat Sport oraz online za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Dla osób poszukujących opcji bez dodatkowych kosztów, dostępna jest również transmisja za darmo w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV.

UFC 299: transmisja za darmo

Bezpłatną transmisję z gali UFC 299 można obejrzeć w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta w jednym z wymienionych serwisów, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Dodatkowo, obie platformy przygotowały atrakcyjne pakiety powitalne dla nowo zarejestrowanych użytkowników, umożliwiając dostęp do transmisji bez dodatkowych opłat:

  • FORTUNA TV » oglądaj UFC za darmo i skorzystaj z bonusu powitalnego o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja UFC bez opłat z bonusem na start dla nowych użytkowników wynoszącym 1660 złotych;
  • BETCLIC TV » transmisja bez opłat i zakład bez ryzyka 200 zł dla nowych klientów

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV są dostępne nie tylko na stronach internetowych, ale również w formie aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS. Oznacza to, że galę UFC 299 można obejrzeć zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych.

UFC 299: transmisja Polsat Box Go

Aby nie przegapić żadnego z pojedynków gali UFC 299, można też skorzystać z płatnej opcji w serwisie Polsat Box Go. Dostęp do transmisji zapewnia pakiet „Polsat Box Go Sport”, który za 40 złotych oferuje 30-dniowy dostęp do kanałów Polsat Sport. Platforma umożliwia oglądanie wydarzeń na różnych urządzeniach, zarówno przez stronę www, jak i aplikację – urządzenia mobilne i smart TV.

UFC 299: lista serwisów z transmisją

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Betclic TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.