Sportskeeda

Nieoficjalnie: Michelle Waterson vs Amanda Ribas na UFC 257

UFC finalizuje starcie zawodniczek na pierwszą numerowaną galę w 2021 roku

Brett Okamoto powołując się na liczne źródła informuje, że na UFC 257 ma dojść do ciekawego pojedynku pań. Michelle Waterson (18-8) zmierzyć się ma z Amandą Ribas (10-1). Zawodniczki są odpowiednio na 6. i 9. pozycji w rankingu kategorii słomkowej UFC.

„Karate Hottie” we wrześniu przerwała passę dwóch porażek z rzędu. Wypunktowała bowiem niejednogłośną decyzją sędziów Angelę Hill w main evencie gali UFC Fight Night 177.

Ribas od momentu przejścia do organizacji UFC jest niepokonana. Wygrała wszystkie 4 dotychczasowe pojedynki. W ostatnim z nich szybko, bo już po nieco ponad dwóch minutach, poddała Paige VanZant.

UFC 257 odbędzie się 23 stycznia. Main event tej gali jak na razie nie jest znany.