Bartosz Kowal vs Adam Wiewióra dodany do karty SWD 4!

Pojedynek Bartosz Kowal vs Adam Wiewióra dodany do karty walki Wieczór Walk SWD 4!

Młody zawodnik Szkoła Walki Drwala Bartosz Kowal przyzwyczaił już fanów, że daje im niezwykle emocjonujące pojedynki, a organizatorów, że prosi o jak najmocniejszych rywali, bo tylko w ten sposób będzie w stanie sprawdzić swoją gotowość do walk zawodowych.

Fenomenalne warunki fizyczne i coraz lepsze ich wykorzystywanie, oraz większa siła fizyczna i lepsza technika. To wszystko sprawia, że młodzian już teraz stawia solidny opór wielu zawodowcom. Po ostatnim zwycięstwie na gali w Zabrzu, tym razem będzie chciał swoje postępy zaprezentować przed krakowską publicznością.

Jego rywalem będzie debiutujący na Wieczorze Walk, ale niezwykle doświadczony i utytułowany w startach amatorskich zawodnik Silesian Cage Club. Adam Wiewióra jest na fali kilkunastu efektownych zwycięstw z rzędu, w tym na amatorskich Mistrzostwach Polski. Znakomite zapasy, ogromna siła fizyczna i technika parterowa. To wszystko sprawia, że od dłuższego czasu nie ma na niego mocnego wśród amatorskich zawodników w Polsce. Kto wie, być może ta walka będzie dla niego już ostatnim przystankiem przed karierą zawodową!

Gala Wieczór Walk SWD 4, odbędzie się 25 maja w Krakowskiej hali Suche Stawy.

Informacja prasowa 

Kategorie
Polska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.