Dos Santos
fox sports

Dos Santos: Brock Lesnar nie jest prawdziwym wojownikiem

Junior dos Santos nie ukrywa, że nie popiera pomysłu zestawienia Daniela Cormiera z Brockiem Lesnarem.

Zarówno Cormier, jak i Lesnar są chętni do ich potencjalnego pojedynku. Są świadomi, że mogą na tym mocno skorzystać pod względem finansowym. Zawodników do konfrontacji zachęca także Dana White. Są jednak też przeciwnicy tej idei, jak chociażby Junior dos Santos. Brazylijczyk szczególnie ostro krytykuje Brocka Lesnara.

Nie sądzę, by Lesnar był w stanie pokonać Cormiera. Oczywiście wszystko może się wydarzyć w trakcie walki, w końcu Lesnar to potężny gość. Jednak jeżeli Cormier obrałby podobną taktykę, jak w pojedynku z Derrickiem Lewisem, to Brock nie ma szans. Zostałby zamęczony. – ocenił „Cigano” w wywiadzie dla MMA Junkie.

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak szaleją na punkcie Lesnar, ale trzeba to uszanować. Dla mnie nie jest prawdziwym wojownikiem, to aktor. – dodał Brazylijczyk.

Jak na razie Lesnar jest skupiony na występach w WWE. Ale prawdopodobnie jeszcze w tym roku dopięty zostanie jego pojedynek z Cormierem. Daniel z kolei powoli przymierza się do zakończenia kariery, więc Brock byłby jednym z ostatnich jego rywali.

Kategorie
UFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.