Barbara Graboska
źródło: SWD

Barbara Grabowska vs. Sandra Kulpa na SWD 4!

Basia Grabowska i Sandra Kulpa zmierzą się w drugim kobiecym pojedynku na Wieczór Walk SWD 4!

Zawodniczka Szkoła Walki Drwala nie lubi półśrodków. W trakcie trwającej zaledwie kilka miesięcy przygody z MMA zdobyła medal na amatorskich MP, złoto na MP BJJ No Gi w białych pasach i stoczyła minimalnie przegraną walkę z o wiele bardziej doświadczoną rywalką z Irlandii na gali Reign MMA. Wszystko po to, by zbierać jak najwięcej doświadczenia z możliwie najmocniejszymi rywalkami i robić jak największe postępy. Takie podejście, młody wiek i znakomita baza bokserska (Basia to m.in. wielokrotna medalistka MP seniorek) sprawiają, że o tej zawodniczce w najbliższych latach powinno się mówić sporo.

Podobną drogę do MMA – bo z kickboxingu – przeszła zawodniczka Silesian Cage Club. 21-latka z Katowic stoczyła kilkanaście walk w formule K-1, ale to właśnie
mieszane sporty walki dają jej największą satysfakcję i to na tych startach postanowiła skupić się w pełni. Za sobą ma już debiut w tej formule i nie może doczekać się kolejnej okazji sprawdzenia swoich umiejętności w klatce. Baza kickbokserska, znakomite warunki fizyczne i wsparcie świetnego teamu – po takim połączeniu można spodziewać się bardzo wiele!

Informacja prasowa SWD

Kategorie
PolskaSWD

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.