Kamil Szymuszowski vs. Marcin Pawłowski w najważniejszym pojedynku Wieczór Walk SWD 4!

Trudno nam sobie wyobrazić lepszy main event! Serię pojedynków, których bohaterami będą głównie młodzi i perspektywiczni zawodnicy i zawodniczki, rozpoczynający swoje - mamy nadzieję - wielkie kariery, zakończy starcie, które swoim poziomem sportowym absolutnie zasługuje na tytuł walki wieczoru!

Reprezentant Shark Top Team to jeden z najlepszych polskich zawodników zarówno wagi lekkiej, jak i półśredniej. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Dawid Zawada, Daniel Skibiński, Maciej Jewtuszko, czy Gracjan Szadziński. Po serii czterech zwycięstw, Łodzianin był już bardzo blisko upragnionej walki o pas KSW. Co prawda dwa ostatnie pojedynki oddaliły go od tego celu, ale z tym większą motywacją będzie chciał rozpocząć podczas Wieczoru Walk SWD kolejną serię zwycięstw, która pozwoli ponownie wspiąć się na szczyt największej polskiej organizacji.

Na jego drodze stanie reprezentant MMATADORES KCE, który jest uznawany za jeden z największych prospektów w kategorii półśredniej w Polsce. Dla zawodnika z Katowic będzie to absolutnie największe wyzwanie w karierze, ale rozpędzony serią trzech zwycięstw z rzędu jest przekonany o tym, że jego czas nadchodzi i to właśnie w najważniejszej z dotychczasowych walk, z najbardziej wymagającym rywalem, będzie w stanie pokazać pełnię swojego potencjału i przebojem wedrzeć się do czołówki wagi półśredniej w naszym kraju.

Kategorie
SWD

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.