Marcin Held zmierzy się z Diego Brandao na ACA 96 w Łodzi!

Jeden z najlepszych lekkich w Polsce Marcin Held wróci na gali ACA 96 w Łodzi. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk Diego Brandao.

O zestawieniu Marcin Held vs. Diego Brandao poinformował Baysangur Edelbiev za pośrednictwem Twittera.

Diego Brandao to bardzo doświadczony zawodnik, który sprawdzi umiejętności Marcina Helda. Brazylijczyk walczył w takich organizacjach jak UFC, Rizin czy FNG. Walczy ostatnio w kratkę raz wygrywa, a raz przegrywa. W UFC Brandao toczył walki z takimi gwiazdami jak Conor McGregor czy chociażby tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Dustin Poirier. Ostatni swój pojedynek 31-letni Brazylijczyk zwyciężył na RCC z Venerem Galievem przez TKO w pierwszej rundzie.

Marcin Held do oktagonu wraca po kontuzji. 27 – letni Tyszanin to były reprezentant takich organizacji jak UFC i Bellator. Marcin swój ostatni pojedynek w amerykańskim gigancie MMA wygrał przez decyzje z Nasratem Haqparastem. Polak musiał zrezygnować w lutym ze swojego występu na warszawskim Torwarze. Zawodnik z Poznania notuje serię trzech zwycięstw z rzędu. W organizacji ACA jest niepokonany i śrubuje rekord 2-0. Marcin wygrywał z Callanem Potterem i Musą Khamanaevem. Obydwa te pojedynki Held kończył w pierwszych rundach.

Gala ACA 96 odbędzie się już za niespełna 8 tygodni, 8 czerwca, w sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego

KARTA WALK ACA 96

8 czerwca

Łódź Sport Arena

Walka wieczoru

Piotr Strus (13-5) vs Svetlozar Savov (18-6)

Karta główna

Evgeniy Goncharov (14-2) vs Tony Johnson (13-4)

Marcin Held (25-7) vs Diego Brandao

Daniel Omielańczuk (21-9) vs Evgeny Erokhin (19-6)

Karol Celiński (16-7) vs Luke Barnatt (14-7)

Łukasz Rajewski (8-5) vs Łukasz Kopera (8-3)

Paweł Pawlak (14-4) vs Evgeny Bondar (8-1)

Radosław Paczuski (1-0) vs TBA

Kategorie
ACA

Napisz komentarz

*

*

Powiązane