Michał Oleksiejczuk
Zdjęcie: Per Haljestam-USA TODAY Sports

Michał Oleksiejczuk: Skupiliśmy się na obronie obaleń

Już w tą sobotę po dwumiesięcznej przerwie do oktagonu UFC wróci Michał Oleksiejczuk. Polak zmierzy się z groźnym Rosjaninem Gadzhimuradem Antigulovem.

Najgroźniejszą bronią Antigulova w walce z Michałem będą z pewnością sprowadzenia. „Lord” w wywiadzie dla polsatsport.pl powiedział, że na tym aspekcie najbardziej się skupiali przed walką.

Skupiliśmy się na obronie obaleń. To będzie jego największa broń. Na tym się skupiliśmy, ale nie zapominam o tym, co lubię najbardziej, czyli uderzeniach.

– przyznał Oleksiejczuk.

Michał wraca do klatki po szybkim zwycięstwie nad Gianem Villante podczas UFC w Pradze. Wydaję się, że Polak nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania się do pojedynku z Antigulovem. Podopieczny Mirka Oknińskiego powiedział, że jest zadowolony z przygotowań.

Wraz z moim teamem zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Było kilka mocnych nazwisk, które ciągle mnie dociążały. Mój rywal lubi zapasy, a zapasy w MMA są takim stylem, który najbardziej eksploatuje.

– powiedział.

Galę UFC w Sankt Petersburgu będzie można obejrzeć na kanałach Polsatu Sport. Michał wyjdzie do oktagonu około godziny 16:30 czasu polskiego.

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane