UFC Sankt Petersburg

Pełna rozpiska gali UFC w Sankt Petersburgu

Już w najbliższą sobotę odbędzie się jedna z ważniejszych gal UFC dla polskich kibiców. Wszystko dlatego, że na rosyjskiej karcie zobaczymy aż trzech Polaków.

Gala UFC w Sankt Petersburgu rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Całe wydarzenie będzie można obejrzeć na Fight Pass oraz w telewizji Polsat Sport.

Dla Krzysztofa Jotko będzie to ważny powrót po długiej kontuzji, ale czeka go nie lada zadane, bo zmierzy się z niepokonanym Alenem Amedovskim.

Ważne starcie czeka również Marcina Tyburę, ponieważ będzie musiał pokonać w efektownym stylu Abdhurakhimova, jeśli chce wrócić do walki o najwyższe laury.

Warto wspomnieć również o wracającym Michale Oleksiejczuku. Polak szybko rozprawił się z Gianem Villante na gali w Pradze i po zaledwie dwóch miesiącach ponownie zobaczymy go w oktagonie UFC.

W walce wieczoru zmierzą się prawdopodobnie dwaj najbardziej doświadczeni ale także z największą liczbą walk na koncie zawodnicy. Alistair Overeem i Alexey Oleinik to weterani światowej sceny MMA, ale przede wszystkim dostarczyciele emocji, Holender potrafi efektownie nokautować, natomiast Rosjanin to jeden z najlepszych parterowców.

Walka wieczoru:
Alistair Overeem vs. Alexey Oleinik

[19:00] Karta główna:
Islam Makhachev vs. Arman Tsarukyan
Sergei Pavlovich vs. Marcelo Golm
Ivan Shtyrkov vs. Devin Clark
Roxanne Modafferi vs. Antonina Shevchenko
Krzysztof Jotko vs. Alen Amedovski – 19:00

[16 :00] Karta wstępna: 
Movsar Evloev vs. Seung Woo Choi
Sultan Aliev vs. Keita Nakamura
Alexander Yakovlev vs. Alex da Silva
Marcin Tybura vs. Shamil Abdurakhimov – 17:00
Gadzhimurad Antigulov vs. Michal Oleksiejczuk – 16:30
Magomed Mustafaev vs. Rafael Fiziev

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane