szadziński_vs_ziółkowski
źródło: KSW

Marian Ziółkowski przed pojedynkiem z Szadzińskim: Nie będę bał się wymian

Na KSW 48 Marian Ziółkowski w swojej trzeciej walce dla polskiej organizacji podejmie Gracjana Szadzińskiego.

Panowie mieli się zmierzyć w grudniu zeszłego roku na KSW 46, jednak plany pokrzyżowała kontuzja Gracjana. Co się odwlecze to nie uciecze i zobaczymy ich starcie na nadchodzącej gali w Lublinie.

Nie ulega wątpliwości, że przed Marianem ciężkie zadanie, bowiem zmierzy się z piekielnie mocno bijącym Gracjanem, jednak mimo to, „Golden Boy” nie ukrywa, że nie będzie bał się pójść na wymiany.

Zawsze lubiłem stójkę. Nawet jeśli chciałbym tylko wywracać Gracjana, to nie znaczy, że mam odpuścić stójkę. Wręcz przeciwnie. Dużo pracuje nad boksem. Myślę, że nie będę bał się wymian.

-powiedział w rozmowie z PolsatemSport.pl.

Starcie dla wygranego może być przepustką do spotkania się w klatce z Mateuszem Gamrotem i to poniekąd siedzi w głowie obu zawodników. Jakie podejście do tego ma Marian?

Nie czuję się gotowy na Mateusza Gamrota. Gdybym wygrał z Szadzińskim, to musiałbym poprawić zapasy. Teraz mam przeciwnika o innej stylistyce. Na niego jestem gotowy. Na Gamrota byłbym gotowy, gdybym po prostu miał się z nim bić. To zupełnie inne style.

-zakończył.

Kto waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, który już 27 kwietnia?

Kategorie
KSWPolska

Napisz komentarz

*

*

Powiązane

 • KSW

  [WIDEO] 10 najlepszych momentów gali KSW 49

  Poniżej dziesięć najlepszych momentów wydarzenia, które odbyło się 18 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE....
 • Scott Askham
  KSW

  Scott Askham – nowa korona KSW z Yorkshire!

  Scott Askham profesjonalną karierę rozpoczął w 2010 roku.  Od tego czasu walczył między innymi dla: UFC, Absolute Championship Berkut, BAMMA I Cage Warriors.   Początki profesjonalnej kariery Scott był miłośnikiem...
 • gracjan szadziński
  KSW

  Gracjan Szadziński: musze się cofnąć parę lat

  Gracjan Szadziński po bolesnej porażce w Lublinie postanowił dokonać zmian w swoich treningach. Skupia się na wyleczeniu kontuzji i chce wrócić do wcześniejszych nawyków i stylu walki. Skończyłem z...
 • KSW 49 bonusy
  KSW

  Bonusy po gali KSW 49 w Trójmieście

  Nie było łatwo wybrać, ponieważ KSW 49 obfitowało w fenomenalne skończenia i świetne pojedynki. Ostatecznie za walkę wieczoru uznano starcie mistrzowskie pomiędzy Scottem Askhamem a Michałem Materlą. Nagroda za nokaut wieczoru powędrowała...