Albert Odzimkowski wraca do klatki!

Już w czerwcu Albert Odzimkowski zmierzy się z Krzysztofem Kułakiem podczas Armia Fight Night w Radomiu!

Albert Odzimkowski po ponad dwóch latach przerwy od pojedynków MMA powraca do oktagonu. Zawodnik 14 czerwca zmierzy się z Krzysztofem Kułakiem w Radomiu na gali Armia Fight Night 6. „Dzik” pierwszy raz zawalczy przed swoją publicznością.

Odzimkowski był wyłączony z walk MMA na 29 miesięcy z powodu kontuzji. Ostatni raz w klatce pojawił się w styczniu 2017 roku na gali Fight Exclusive Night 15. Jego rywalem był Oskar Somerfeld, którego pokonał. Czołowy polski zawodnik wagi półśredniej zwyciężał z zawodnikami takimi jak Mateusz Strzelczyk i Michał Wiencek. W swojej karierze przegrał trzy pojedynki, wszystkie przez poddania. Pokonali go Mickael Lebout, Mindaugas Veržbickas i Paweł Żelazowski.

Zawodnik ShockerTeam zmierzy się z mocnym przeciwnikiem. Krzysztof Kułak to bardzo doświadczony sportowiec, mający za sobą 50 pojedynków w formule MMA. Co prawda ostatnią swoją walkę przegrał. Jednak pięć poprzednich wygrał pokonując zawodników przed czasem. Nie zapominajmy także, że Krzysztof Kułak jest międzynarodowym mistrzem KSW w wadze średniej z 2010 roku.

Albert Odzimkowski cieszy się, że został zestawiony ze znanym i utytułowanym rywalem.

CIESZĘ SIĘ BO W MOIM POWROCIE DO MMA I DEBIUCIE W ARMIA FIGHT NIGHT, DOSTAŁEM RYWALA ZNANEGO, UTYTUŁOWANEGO I BARDZO DOŚWIADCZONEGO – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

– napisał w swoich mediach społecznościowych.

Kategorie
AFN

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.