fot. facebook.com/Haba-Justyna

Justyna Haba: Karolina Owczarz odrzuciła walkę ze mną

Justyna Haba, która ostatnio odniosła porażkę na gali Rizin 15 z Kaną Watanabe, przyznała, że miała ofertę walki na KSW 47 z Karoliną Owczarz.

Jak wiadomo Karolina Owczarz początkową miała zmierzyć się z Aleksandrą Rolą. Niestety zawodniczka z Łęcznej doznała kontuzji i nie mogła wystąpić na KSW 47. Ofertę z polskiej organizacji dostała Justyna Haba, która zgodziła się na pojedynek, jednak jej przeciwniczka nie była zainteresowana. W ostateczności reprezentantka Shark Top Team Łódź zmierzyła się z Marta Chojnoską i pokonała ją na pełnym dystansie.

Paweł Kowalik napisał mi, że jest oferta z KSW, żeby zawalczyć z Karoliną Owczarz w zastępstwie za kontuzjowaną Aleksandrę Rolę. Powiedziałam – Tak. Następnie dostałam odpowiedź, że Karolina nie chce ze mną walczyć, to było jakoś dwa tygodnie przed KSW 47

– powiedziała Justyna.

Mimo porażki na Rizin 15, Justyna Haba pokazała się z bardzo dobrej strony z doświadczoną Watanabe. Kto wie jak potoczy się dalsza kariera zawodniczki z Rzeszowa, ale ambicji jej odmówić nie można.

Kategorie
Polska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.