Diego Brandao: Chcę zostać mistrzem ACA jeszcze w tym roku!

Czarny pas BJJ i wysokiej klasy zawodnik MMA Diego Brandao zadebiutuje 8 czerwca w Łodzi. W wywiadzie Brandao opowiedział między innymi o swoim debiucie w ACA oraz o planach na przyszłość.

Mógłbyś powiedzieć nam o sądzisz o podpisaniu kontraktu z ACA? 

– ACA jest jedną z największych organizacji na świecie i bardzo się cieszę, że tu jestem. Mam już swoją historię w rosyjskim MMA i nie mogę się doczekać, aby kontynuować ją w ACA.

Powiedz nam, co sądzisz o swoim przeciwniku? Ma już dwa zwycięstwa przed poddania w ACA. Myślisz, że możesz być człowiekiem, który zmusi go do odklepania?

– Marcin Held jest bardzo dobry, ma solidne umiejętności i szanuję go. Ale jestem czarnym pasem w BJJ, pokazałem również w swojej karierze, że potrafię poddawać swoich rywali i naprawdę wierzę w siebie, w to, że wygram tę walkę. Nie obchodzi mnie, czy go poddam, czy wygram przez nokaut, czy nawet decyzję. Chcę tylko wygrać tę walkę i zbliżyć się do walki o pas.

Co oznacza dla Ciebie walka z Marcinem w jego ojczyźnie? Czy motywuje Cię to do zaprezentowania się z jak najlepszej strony?

– Jestem profesjonalnym zawodnikiem, to nie ma znaczenia. Walczyłem z Conorem McGregorem w jego kraju, walczyłem z wieloma Amerykanami w USA, walczyłem z Rosjanami w Rosji… Będę gotów wykonać swoją pracę i wygrać tę walkę.

Jak przebiegł Twój obóz szkoleniowy do tej walki?

– Trenowałem w Las Vegas do tej walki, pracując nad wszystkimi stronami gry MMA i kondycji. Odczuwam głód walk i jestem w świetnej formie.

Jakie są Twoje plany na dalszą karierę w ACA?

– Chcę zostać mistrzem jeszcze w tym roku!

Kategorie
ACA

Napisz komentarz

*

*

Powiązane