Conor UFC Khabib
mmajunkie

Manager Khabiba o szansach na McGregor vs. Nurmagomedov 2

Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości możemy ponownie zobaczyć walkę Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem (o ile Irlandczyk dość szybko wróci do Octagonu).

Według managera mistrza wagi lekkiej, Ali’ego Abdelaziza jedna wygrana może dać Conorowi ponowną walkę o pas. To bardzo ciekawa teza, gdyż poprzednio Ali był niechętny by zgodzić się na walkę dość szybko.

Potencjalny powrót mistrza to UFC 242 i walka z Dustinem Poirierem, jednak czy tak będzie? Oto co na oba tematy powiedział w The MMA Hour manager.

Pracujemy nad tym. Robimy kilka rzeczy i myślę, że to idzie dobrze. Ale walka nie została jeszcze sfinalizowana. To byłby dobry dzień na powrót Khabiba (UFC 242). Khabib, dał mi znać – chce walczyć we wrześniu, grudniu i kwietniu. To są trzy daty, które mi dał. Przekazałem to UFC. Poirier jest świetnym przeciwnikiem. Zbliża się do nas wielu zawodników w tej kategorii. Mamy Cerrone i Fergusona, którzy zmierzą się ze sobą. Mamy tego faceta, Conora – ale to zabawne, bo gdyby Conor wrócił i coś wygrał, może znów przeskoczyć tych wszystkich facetów.

-oznajmił.

To promocja, prawda? McGregor chciał rewanżu. Powiedzieliśmy nie. Khabib powiedział nie, powiedział to publicznie: „Nie, nie ma rewanżu. Musisz tam wyjść i po prostu wygrać. ” Wszyscy wiedzą, że jest to największa walka o pieniądze, jaką można podjąć, a UFC jest firmą, która zarabia pieniądze. Conor dostał rewanż za każdym razem, gdy przegrał, tuż przed Floydem. Ale w pewnym sensie nie sądzę, żeby na to zasługiwał.

Jak myślicie, czy jedna wygrana Irlandczyka wystarczy byśmy ponownie obejrzeli walkę Conora z Khabibem?

Kategorie
ŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane