LowkickMMA

Starcie Brian Ortega vs Zabit Magomedsharipov tylko plotką? Zespół Zabita dementuje doniesienia o walce!

Jak donosi VestnikMMA, doniesienia dotyczące starcia byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego w wadze piórkowej, Briana Ortegi z idącym jak burza Zabitem Magomedsharipovem nie są prawdziwe.

Starcie Ortega vs Magomedsharipov o którym pojawiało się coraz więcej doniesień bez wątpienia rozpalało wyobraźnie fanów/ Rosyjska agencja prasowa TASS postanowiła zasięgnąć informacji u źródła i skontaktowała się z zespołem Magomedsharipova. Informator agencji z zespołu Dagestańczyka kategorycznie zaprzeczył, jakoby do takiego starcia miało dojść na gali UFC 240.

Zabit Magomedsharipov nie będzie walczył z Ortegą na # UFC240

Plotka o walce Zabita Magomedsharipova i Briana Ortegi, która pojawiła się wcześniej w mediach, nie została potwierdzona. TASS zgłosił się w zespole Zabit:

„To nieprawda. Na turnieju UFC 240 ta walka się nie odbędzie” – powiedział rozmówca agencji.

Popularny „T-City” piął się w rankingu dywizji piórkowej UFC. Po pierwszej wygranej walce Ortega został przyłapany na dopingu i pauzował dziewięć miesięcy. Następnie odniósł sześć kolejnych zwycięstw (trzy przez nokaut, trzy przez poddanie), dzięki czemu wywalczył sobie status pierwszego pretendenta. Max Holloway brutalnie pokazał nieco mniej doświadczonemu koledze miejsce w szeregu, rozbijając go na dystansie czterech rund.

Magomedsharipov w UFC zasłynął z bardzo widowiskowych walk. Były mistrz ACB stoczył w UFC już pięć walk, wszystkie z nich rozstrzygając na swoją korzyść. Jedyną porażkę zadał Dagestańczykowi Igor Egorov – miało to miejsce sześć lat temu w piątej zawodowej walce aktualnego zawodnika UFC.

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane