Conor McGregor
news.sky.com

Conor McGregor potwierdza kolejną walkę w UFC?

Irlandczyk ostatni raz walczył w październiku 2018 roku.

Conor McGregor prawdopodobnie wróci w końcu do octagonu UFC . Ostatni raz walczył na gali UFC 229 w październiku, gdy przegrał z Khabibem Nurmagomedovem. Rosjanin poddał wtedy Conora w czwartej rundzie. Od tamtej pory było sporo spekulacji wokół McGregora. To co w końcu jest raczej pewne –  stoczy następną walkę w UFC. Irlandczyk w charakterystycznym stylu potwierdził to w mediach społecznościowych.

Wow! Do tej pory miałem jedenaście walk w UFC. Następna będzie dwunastą. – napisał Conor McGregor na Twitterze.

Teraz pytanie brzmi – z kim zmierzy się były mistrz dwóch dywizji? W końcu,  Khabib Nurmagomedov postawi mistrzostwo wagi lekkiej w starciu z Dustinem Poirierem na UFC 242 w Abu Dhabi, we wrześniu. Z kolei w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku Donalda Cerrone z Tonym Fergusonem. Cała czwórka była wymieniana w kontekście potencjalnej konfrontacji z Conorem.

Wydaje się zatem, że najciekawszym wyzwaniem dla McGregora w tym momencie byłaby walka z Justinem Gaethje. Ten zresztą zasugerował taką opcję w jednej z ostatnich odpowiedzi na wpisy Conora. Gaethje zirytował się, gdy „The Notorious” zapowiedział kontynuację przygody z boksem.

Zrób to w odpowiedni sposób, cipko. Przestań strać na sprawiedliwość w tym sporcie. Chcesz to walcz ponownie z Khabibem, ze mną lub zwycięzcą walki Cerrone – Ferguson. Albo wypieprzaj stąd i ciesz się kasą. – stwierdził Gaethje.

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane