Akop Szostak

Szostak o swojej porażce z Junem: Zbyt mocno chciałem

Akop Szostak za pośrednictwem Instagrama odniósł się do swojej ostatniej przegranej na KSW 49 w Gdańsku.

Akop Szostak zmierzył się z Erko Junem na gali KSW 49. Zawodnik Berkut WCA Warszawa nie zaliczy tego występu do udanych. Szostak został znokautowany przez Juna już w pierwszej rundzie pojedynku. Zdecydowanie nie tak miał wyglądać drugi występ w organizacji KSW. Za pośrednictwem social mediów Akop zamieścił wpis na temat swoje porażki.

Zawsze byłem z Wami szczery i nigdy nic nie udawałem. Więc i tym razem będę taki sami.

Tak często pisze piękne teksty, o wartościach… bo chciałbym, żeby świat był właśnie taki! Zawsze mówiłem sobie „musisz dawać dobry przykład, bo ludzie cię obserwują. To spora odpowiedzialność, bo ktoś może brać z ciebie przykład”

Niestety jednak przyznaje ze trochę zboczyłem z kursu. Może po prostu gdzieś zagubiłem. O czym mówię? Tak bardzo chciałem wygrać, poświęciłem wszystko co mogłem… byłem pewien wygranej, bo przecież na treningach było tak świetnie i tak dużo trenowałem… aż zapomniałem co sam w sobie najbardziej lubiłem. Skromność… takim właśnie trzeba być człowiekiem. Ja niestety nie byłem nim ostatnio. Zbyt mocno chciałem. Dlatego uważam ze należą wam się przeprosiny! Nie za przegraną, bo sam sobie jestem winien i robię to dla siebie. Lecz za to ze zapomniałem co jest najważniejsze i czym z wami zawsze się dzieliłem. „Porażka dołuje, doświadczenie wzmacnia”. Tak wiec z nowym doświadczeniem, idę dalej przed siebie… a Wam dziękuje! Za to, że wciąż jesteście, a ja w ciszy będę trenował dalej.

– napisał Akop.

Sprawdz również: KSW 49: Jun błyskawicznie pokonał Szostaka

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane